Obuwie medyczne medStyle

Buty do pracy
buty medyczne, buty gastronomiczne, obuwie profilaktyczne i ochronne

  • Jakość
  • Design
  • Komfort
  • Profilaktyka prozdrowotna
  • Łatwe utrzymanie w czystości – pełna dezynfekcja

Odpowiednio dobrane buty do pracy to niezbędna profilaktyka zapobiegania chorobom zawodowym osób pracujących w pozycji stojącej. Jeśli chcesz uniknąć dolegliwości bólowych, deformacji ortopedycznych w obrębie stóp czy żylaków, zadbaj o dobrą kondycję Twoich nóg.
Nasze buty zostały zaprojektowane przy współpracy z laboratoriami biomechaniki chodu, podologami, ortopedami i fizjoterapeutami. Dzięki temu uwzględniają fakt, że pracujesz długie godziny, często w pozycji stojącej.
Każda stopa jest inna dlatego każdy model ma możliwość indywidualnego dopasowania do Twoich potrzeb.
A nim buty trafią do naszych Klientów, są dodatkowo testowane przez nasz team. Chcemy mieć pewność, że obuwie, które proponujemy spełnia wszystkie oczekiwania.

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Wszystkie modele mają certyfikowane anty poślizgowe podeszwy (SRA lub SRC w zależności od modelu).
medStylove buty nie zawierają szkodliwych dla zdrowia i skóry substancji, co potwierdzone jest przez niezależne laboratoria.
Współpracujemy ze sprawdzonymi europejskimi fabrykami, zapewniając tym samym wysoką jakość produktów i długie ich użytkowanie.

Nasze buty zarejestrowane są jako wyrób medyczny klasy I, spełniając tym samym wszystkie standardy bezpieczeństwa w placówce medycznej.

Nasza propozycja skierowana jest m.in. do:
– branży medycznej, farmaceutycznej,
– gabinetów podologicznych i kosmetologicznych,
– branży hotelarsko – gastronomicznej,
– przemysłu lekkiego, spożywczego, chemicznego i ciężkiego,
– logistyki i gospodarki magazynowej

Skontaktuj się z nami – przygotujemy indywidualną ofertę